Nabízíme čerpadla do všech odvětví průmyslu
více info

O nás

Společnost S.I.S.C. s.r.o. Byla založena roku 1999. Hlavním předmětem naší činnosti je zakázková výroba plastových a hliníkových krabiček, elektronických součástek a průmyslových čerpadel. Dodnes provozujeme svou činnost po celé České republice a svoji firemní politiku stavíme na flexibilitě vůči klientům a garanci kvality naší produkce.

Proplachovací zařízení

Zbavuje zařízení různých kalů, zbytků a koroze, které jej ohrožují a mohou způsobit i trvalé poškození. Zabraňuje procesu degradace pravidelným filtrováním kapalných médií, proplachováním, čištěním, odstraňováním vodního kamene a jiných nečistot ze souvisejícího vybavení.

Jsou vhodná pro:

  • potrubní systémy (topné a chladicí systémy, průmyslová vybavení)
  • výměníky tepla (soustavy teplé vody, chladiče, osobní a nákladní automobily,)
  • průmyslové technologie (vodní okruhy, hasicí vodní systémy, čištění nádrží, postřikovače)
  • strojní technologie (CNC stroje, soustruhy, brusky, frézování)
  • solární systémy

Solární proplachovací zařízení

Výhodou těchto zařízení je, že v jednom pracovním kroku umožňují solární systém vypláchnout, naplnit a odvzdušnit. Navíc jsou mobilní a snadno přenosná.

Antikalik proplachovací zařízení

Speciální zařízení pro efektivní odstranění vodního kamene. Dodáváme konkrétně proplachovací zařízení COMPACT NIROSTAR 2000-A Antikalk, které si drží oblibu našich klientů už několik let.

Průmyslové proplachovací zařízení

Univerzální zařízení k odstraňování vodního kamene s kapacitou 30 litrů, ocelovým tělesem a motorem o výkonu 230 V.  Prodlužuje životnost vašeho zařízení pravidelným odstraňováním vodního kamene.

Více informací zjistíte v našem katalogu produktů.